Νοέ
23
Σα
Κράτηση Μέλους
Νοέ 23 @ 10:00 – 14:30
Νοέ
26
Τρ
Κλειδί-Τρίκαλα
Νοέ 26 @ 09:30 – 13:30
Τρίτη 26 ΝΟΕ  Κλειδί

Τρίκαλα

Δ/Σ Κλειδίου

Δ/Σ Τρικάλων

9.30-11.00

11.15-13.30

Νοέ
28
Πε
Ροδοχώρι-Μαρίνα Ναούσης-Επισκοπή Ναούσης
Νοέ 28 @ 09:00 – 13:30
Πέμπτη 28 ΝΟΕ 

 

 

Ροδοχώρι

Μαρίνα Ναούσης

Επισκοπή Ν.

Επισκοπή Ν.

Δ/Σ Ροδοχωρίου

Δ/Σ Μαρίνας Ναούσης

Δ/Σ Επισκοπής Ναούσης

Γυμνάσιο Επισκοπής Ναούσης

9.00-10.00

10.30-11.30

11.30-12.30

12.30-13.30

Νοέ
29
Πα
Π. Πρόδρομος-Αγκαθιά
Νοέ 29 @ 09:30 – 13:00
Τετάρτη 29 ΝΟΕ 

 

Π. Πρόδρομος

Αγκαθιά

Δ/Σ Π. Προδρόμου

Δ/Σ Αγκαθιάς

9.30-11.00

11.15-13.00

Δεκ
3
Τρ
Καμποχώρι-Βρυσάκι-Νησί
Δεκ 3 @ 09:00
Τρίτη 3 ΔΕΚ

 

Καμποχώρι

Βρυσάκι

Νησί

Δ/Σ Καμποχωρίου

Δ/Σ Βρυσακίου

Δ/Σ Νησιού

9.00-10.00

10.00-11.00

11.15-13.00

Δεκ
4
Τε
Κορυφή-Πρασινάδα-Πλάτανος
Δεκ 4 @ 09:00 – 13:30
Τετάρτη 4 ΔΕΚ

 

 

Κορυφή

Πρασινάδα

Πλάτανος

Δ/Σ Κορυφής

Δ/Σ Πρασινάδας

Δ/Σ Πλατάνου

9.00-11.00

11.15-12.00

12.00-13.30

Δεκ
5
Πε
Νεόκαστρο – Παλατίτσια – Βεργίνα
Δεκ 5 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 5 ΔΕΚ Νεόκαστρο

Παλατίτσια

Βεργίνα

Δ/Σ Νεοκάστρου

Δ/Σ Παλατιτσίων

Δ/Σ Βεργίνας

9.00-10.15

10.30-11.30

11.30-13.00

Δεκ
6
Πα
Μελίκη – Μελίκη
Δεκ 6 @ 09:00 – 13:00
Παρασκευή 6 ΔΕΚ

 

Μελίκη

Μελίκη

2ο Δ/Σ Μελίκης

1ο Δ/Σ Μελίκης

9.00-11.00

11.15-13.00

Δεκ
10
Τρ
Νεοχώρι – Λιανοβέργι
Δεκ 10 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 10 ΔΕΚ Νεοχώρι

Λιανοβέργι

Δ/Σ Νεοχωρίου-Σχοινά

Δ/Σ Λιανοβεργίου-Αράχου

9.30-10.30

10.45-13.00

Δεκ
11
Τε
Αγ. Γεώργιος – Χαρίεσσα – Μονόσπιτα – Λαζοχώρι
Δεκ 11 @ 09:00 – 13:00
Τετάρτη 11 ΔΕΚ

 

Αγ. Γεώργιος

Χαρίεσσα

Μονόσπιτα

Λαζοχώρι

Δ/Σ Αγ. Γεωργίου

Δ/Σ Χαρίεσσας

Δ/Σ Μονοσπίτων

Ιδιωτική Ψυχιατρική Κλινική Βέροιας «Θεραπευτήριο Ασκληπιός»

9.00-10.00

10.00-11.00

11.15-12.00

12.15-13.30

Δεκ
12
Πε
Αγ. Μαρίνα – Τρίλοφος – Πατρίδα
Δεκ 12 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 12 ΔΕΚ Αγ. Μαρίνα

Τρίλοφος

Πατρίδα

Δ/Σ Αγ. Μαρίνας

Δ/Σ Τριλόφου

Δ/Σ Πατρίδας

9.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

Δεκ
13
Πα
Σταυρός – Καβάσιλα – Π. Σκυλίτσι
Δεκ 13 @ 09:00 – 13:00
Παρασκευή 13 ΔΕΚ

 

Σταυρός

Καβάσιλα

Π. Σκυλίτσι

Δ/Σ Σταυρού

Δ/Σ Καβάσιλας

Δ/Σ Π. Σκυλίτσι

9.00-10.00

10.15-11.00

11.15-13.00

Δεκ
17
Τρ
Ροδοχώρι – Μαρίνα Ναούσης – Επισκοπή Ν. – Επισκοπή Ν.
Δεκ 17 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 17 ΔΕΚ
 

 

Ροδοχώρι

Μαρίνα Ναούσης

Επισκοπή Ν.

Επισκοπή Ν.

Δ/Σ Ροδοχωρίου

Δ/Σ Μαρίνας Ναούσης

Δ/Σ Επισκοπής Ναούσης

Γυμνάσιο Επισκοπής Ναούσης

9.00-10.00

10.30-11.30

11.30-12.30

12.30-13.30

Δεκ
18
Τε
Λουτρός – Επισκοπή – Κεφαλοχώρι – Ξεχασμένη
Δεκ 18 @ 09:00 – 13:00
Τετάρτη 18 ΔΕΚ

 

Λουτρός

Επισκοπή

Κεφαλοχώρι

Ξεχασμένη

Δ/Σ Λουτρού

Δ/Σ Επισκοπής

Δ/Σ Κεφαλοχωρίου

Δ/Σ Ξεχασμένης

9.00-10.30

10.40-11.20

11.30-12.00

12.15-13.00

Δεκ
19
Πε
Αγγελοχώρι – Πολυπλάτανος – Αρχάγγελος
Δεκ 19 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 19 ΔΕΚ Αγγελοχώρι

Πολυπλάτανος

Αρχάγγελος

Δ/Σ Αγγελοχωρίου

Δ/Σ Πολυπλάτανου

Δ/Σ Αρχάγγελου

9.00-10.45

11.00-12.00

12.00-13.30

2013 © Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Βέροιας