Μαΐ
23
Πε
Αγ. Γεώργιος – Χαρίεσσα – Μονόσπιτα
Μαΐ 23 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 23 ΜΑΙ Αγ. Γεώργιος
Χαρίεσσα
Μονόσπιτα
Δ/Σ Αγ. Γεωργίου
Δ/Σ Χαρίεσσας
Δ/Σ Μονοσπίτων
9.00-11.00
11.00-12.00
12.00-13.00
Μαΐ
28
Τρ
Λουτρός – Επισκοπή – Κεφαλοχώρι – Ξεχασμένη
Μαΐ 28 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 28 ΜΑΙ Λουτρός
Επισκοπή
Κεφαλοχώρι
Ξεχασμένη
Δ/Σ Λουτρού
Δ/Σ Επισκοπής
Δ/Σ Κεφαλοχωρίου
Δ/Σ Ξεχασμένης
9.00-10.30
10.40-11.20
11.30-12.00
12.15-13.00
Μαΐ
29
Τε
Νεόκαστρο – Παλατίτσια – Βεργίνα
Μαΐ 29 @ 09:00 – 13:00
Τετάρτη 29 ΜΑΙ Νεόκαστρο
Παλατίτσια
Βεργίνα
Δ/Σ Νεοκάστρου
Δ/Σ Παλατιτσίων
Δ/Σ Βεργίνας
9.00-10.15
10.30-11.30
11.30-13.00
Μαΐ
30
Πε
Π. Πρόδρομος – Αγκαθιά
Μαΐ 30 @ 09:00 – 11:30
Πέμπτη 30 ΜΑΙ Π. Πρόδρομος
Αγκαθιά
Δ/Σ Π. Προδρόμου
Δ/Σ Αγκαθιάς
9.00-10.30
10.30-11.30
Μαΐ
31
Πα
Αγ. Βαρβάρα – Κέντρο Φιλοξενίας Προσφύγων«Αρματολού Κόκκινου»
Μαΐ 31 @ 11:00 – 14:00
Παρασκευή 31 ΜΑΙ Αγ. Βαρβάρα Κέντρο Φιλοξενίας Προσφύγων
«Αρματολού Κόκκινου»
11.00-14.00
Ιούν
6
Πε
Σταυρός – Καβάσιλα – Π. Σκυλίτσι – Καμποχώρι – Βρυσάκι – Νησί
Ιούν 6 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 6 ΙΟΥΝ Σταυρός
Καβάσιλα
Π. Σκυλίτσι
Καμποχώρι
Βρυσάκι
Νησί
Δ/Σ Σταυρού
Δ/Σ Καβάσιλας
Δ/Σ Π. Σκυλίτσι
Δ/Σ Καμποχωρίου
Δ/Σ Βρυσακίου
Δ/Σ Νησιού
9.00-10.00
10.15-11.00
11.15-11.30
11.30-12.00
12.00-12.30
12.30-13.00
Ιούν
7
Πα
Αγ. Μαρίνα – Επισκοπή – Τρίλοφος – Πατρίδα
Ιούν 7 @ 09:00 – 13:30
Παρασκευή 7 ΙΟΥΝ Αγ. Μαρίνα
Επισκοπή
Επίσκοπή
Τρίλοφος
Πατρίδα
Δ/Σ Αγ. Μαρίνας
Δ/Σ Επισκοπής
Γυμν. Επισκοπής
Δ/Σ Τριλόφου
Δ/Σ Πατρίδας
9.00-9.30
9.30-10.00
10.00-11.00
11.15-12.00
12.15-13.30
Ιούν
11
Τρ
Κορυφή – Τρίκαλα – Πλάτανος – Πρασινάδα – Κλειδί
Ιούν 11 @ 09:00 – 13:30
Τρίτη 11 ΙΟΥΝ Κορυφή
Τρίκαλα
Πλάτανος
Πρασινάδα
Κλειδί
Δ/Σ Κορυφής
Δ/Σ Τρικάλων
Δ/Σ Πλατάνου
Δ/Σ Πρασινάδας
Δ/Σ Κλειδίου
9.00-10.00
10.00-10.30
10.30-11.00
11.00-12.00
12.00-13.30
Ιούν
12
Τε
Βεργίνα – Παλατίτσια – Μελίκη – Νεόκαστρο – Π. Πρόδρομος – Αγκαθιά
Ιούν 12 @ 09:00 – 13:30
Τετάρτη 12 ΙΟΥΝ Βεργίνα
Παλατίτσια
Μελίκη
Νεόκαστρο
Π. Πρόδρομος
Αγκαθιά
Δ/Σ Βεργίνας
Δ/Σ Παλατιτσίων
1ο & 2ο Δ/Σ Μελίκης
Δ/Σ Νεοκάστρου
Δ/Σ Π. Προδρόμου
Δ/Σ Αγκαθιάς
9.00-10.00
10.00-10.30
10.30-11.30
11.30-12.00
12.00-12.30
12.30-13.30
Ιούν
13
Πε
Αγ. Γεώργιος – Μονόσπιτα
Ιούν 13 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 13 ΙΟΥΝ Αγ. Γεώργιος
Μονόσπιτα
Δ/Σ Αγ. Γεωργίου
Δ/Σ Μονοσπίτων
9.00-11.00
11.00-13.00
Γνωρίστε την τεχνολογία της 3D εκτύπωσης
Ιούν 13 @ 10:30 – 11:30

Με τον κ.Γιώργο Μπίκα (Υπεύθυνο Τομέα Τεχνολογίας)

  • Τι είναι η 3D εκτύπωση;
  • Ποιες οι εφαρμογές της;
  • Τι υλικό χρησιμοποιείται;
  • Ποια είναι η διαδικασία εκτύπωσης;
  • Ποια τα μέρη του 3D εκτυπωτή;
  • Που μπορούμε να βρούμε έτοιμα 3D μοντέλα.
  • Τι προκλήσεις υπάρχουν για το μέλλον;

Και φυσικά κάνουμε Live την εκτύπωση Eνός αντικειμένου στους 3d Printers του #VeriaTechLab.

Ιούλ
23
Τρ
Ξηρολίβαδο
Ιούλ 23 @ 10:00 – 13:00
Τρίτη 23 Ιουλίου Ξηρολίβαδο Πολιτιστικός Όμιλος 10.00-13.00
Ιούλ
24
Τε
Λαζοχώρι
Ιούλ 24 @ 09:30 – 11:30
Τετάρτη 24 Ιουλίου Λαζοχώρι Ιδιωτική Ψυχιατρική Κλινική Βέροιας «Θεραπευτήριο Ασκληπιός» 9.30-11.30
Ιούλ
25
Πε
Φυτειά
Ιούλ 25 @ 18:30 – 20:30
Πέμπτη 25 Ιουλίου Φυτειά Πολιτιστικός Σύλλογος 6.30-8.30
απόγευμα
Ιούλ
26
Πα
Κουμαριά, Σέλι
Ιούλ 26 @ 10:00 – 14:00
Παρασκευή 26 Ιουλίου Κουμαριά
Σέλι
Παλιό Σχολείο
Τουριστικός Όμιλος
10.00-11.30
12.00-14.00
Αυγ
8
Πε
Ξηρολίβαδο
Αυγ 8 @ 10:00 – 13:00
Πέμπτη 8 Αυγούστου Ξηρολίβαδο Πολιτιστικός Όμιλος 10.00-13.00
Αυγ
20
Τρ
Κουμαριά, Σέλι
Αυγ 20 @ 10:00 – 14:00
Τρίτη 20 Αυγούστου Κουμαριά
Σέλι
Παλιό Σχολείο
Τουριστικός Όμιλος
10.00-11.30
12.00-14.00
Σεπ
3
Τρ
Φυτειά
Σεπ 3 @ 18:30 – 20:30
Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου Φυτειά Πολιτιστικός Σύλλογος 6.30-8.30
απόγευμα
Σεπ
4
Τε
Λαζοχώρι
Σεπ 4 @ 09:30 – 11:30
Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου Λαζοχώρι Ιδιωτική Ψυχιατρική Κλινική Βέροιας «Θεραπευτήριο Ασκληπιός» 9.30-11.30
Σεπ
9
Δε
WordPress: εργαλείο για τη διαχείριση μιας εκπαιδευτικής ιστοσελίδας
Σεπ 9 @ 17:00 – 20:00
Σεπ
21
Σα
Δημιουργία εφαρμογών και παιχνιδιών με unity
Σεπ 21 @ 09:00 – 12:00
2013 © Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Βέροιας