Απρ
16
Τρ
Νεόκαστρο – Παλατίτσια – Βεργίνα
Απρ 16 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 16 ΑΠΡ Νεόκαστρο
Παλατίτσια
Βεργίνα
Δ/Σ Νεοκάστρου
Δ/Σ Παλατιτσίων
Δ/Σ Βεργίνας
9.00-10.15
10.30-11.30
11.30-13.00
Απρ
17
Τε
Καμποχώρι – Βρυσάκι – Νησί
Απρ 17 @ 09:00 – 13:00
Τετάρτη 17 ΑΠΡ Καμποχώρι
Βρυσάκι
Νησί
Δ/Σ Καμποχωρίου
Δ/Σ Βρυσακίου
Δ/Σ Νησιού
9.00-10.00
10.00-11.00
11.15-13.00
Απρ
18
Πε
Σταυρός – Καβάσιλα – Π. Σκυλίτσι
Απρ 18 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 18 ΑΠΡ Σταυρός
Καβάσιλα
Π. Σκυλίτσι
Δ/Σ Σταυρού
Δ/Σ Καβάσιλας
Δ/Σ Π. Σκυλίτσι
9.00-10.00
10.15-11.00
11.15-13.00
Μαΐ
14
Τρ
Αγ. Μαρίνα – Τρίλοφος – Πατρίδα
Μαΐ 14 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 14 ΜΑΙ Αγ. Μαρίνα
Τρίλοφος
Πατρίδα
Δ/Σ Αγ. Μαρίνας
Δ/Σ Τριλόφου
Δ/Σ Πατρίδας
9.00-10.00
10.00-11.00
11.15-13.00
Μαΐ
15
Τε
Μαρίνα – Επισκοπή – Επισκοπή
Μαΐ 15 @ 09:30 – 13:00
Τετάρτη 15 ΜΑΙ Μαρίνα
Επισκοπή
Επισκοπή
Δ/Σ Μαρίνας Ναούσης
Δ/Σ Επισκοπής Ναούσης
Γυμν. Επισκοπής
9.30-10.30
10.30-12.00
12.00-13.00
Μαΐ
16
Πε
Κλειδί – Τρίκαλα
Μαΐ 16 @ 09:30 – 13:30
Πέμπτη 16 ΜΑΙ Κλειδί
Τρίκαλα
Δ/Σ Κλειδίου
Δ/Σ Τρικάλων
9.30-11.00
11.15-13.30
Μαΐ
17
Πα
Νεοχώρι – Λιανοβέργι
Μαΐ 17 @ 09:30 – 13:00
Παρασκευή 17 ΜΑΙ Νεοχώρι
Λιανοβέργι
Δ/Σ Νεοχωρίου-Σχοινά
Δ/Σ Λιανοβεργίου-Αράχου
9.30-10.30
10.45-13.00
Μαΐ
21
Τρ
Μελίκη
Μαΐ 21 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 21 ΜΑΙ Μελίκη
Μελίκη
2ο Δ/Σ Μελίκης
1ο Δ/Σ Μελίκης
9.00-11.00
11.15-13.00
Μαΐ
22
Τε
Κορυφή – Πρασινάδα – Πλάτανος
Μαΐ 22 @ 09:00 – 13:30
Τετάρτη 22 ΜΑΙ Κορυφή
Πρασινάδα
Πλάτανος
Δ/Σ Κορυφής
Δ/Σ Πρασινάδας
Δ/Σ Πλατάνου
9.00-11.00
11.15-12.00
12.00-13.30
Μαΐ
23
Πε
Αγ. Γεώργιος – Χαρίεσσα – Μονόσπιτα
Μαΐ 23 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 23 ΜΑΙ Αγ. Γεώργιος
Χαρίεσσα
Μονόσπιτα
Δ/Σ Αγ. Γεωργίου
Δ/Σ Χαρίεσσας
Δ/Σ Μονοσπίτων
9.00-11.00
11.00-12.00
12.00-13.00
Μαΐ
28
Τρ
Λουτρός – Επισκοπή – Κεφαλοχώρι – Ξεχασμένη
Μαΐ 28 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 28 ΜΑΙ Λουτρός
Επισκοπή
Κεφαλοχώρι
Ξεχασμένη
Δ/Σ Λουτρού
Δ/Σ Επισκοπής
Δ/Σ Κεφαλοχωρίου
Δ/Σ Ξεχασμένης
9.00-10.30
10.40-11.20
11.30-12.00
12.15-13.00
Μαΐ
29
Τε
Νεόκαστρο – Παλατίτσια – Βεργίνα
Μαΐ 29 @ 09:00 – 13:00
Τετάρτη 29 ΜΑΙ Νεόκαστρο
Παλατίτσια
Βεργίνα
Δ/Σ Νεοκάστρου
Δ/Σ Παλατιτσίων
Δ/Σ Βεργίνας
9.00-10.15
10.30-11.30
11.30-13.00
Μαΐ
30
Πε
Π. Πρόδρομος – Αγκαθιά
Μαΐ 30 @ 09:00 – 11:30
Πέμπτη 30 ΜΑΙ Π. Πρόδρομος
Αγκαθιά
Δ/Σ Π. Προδρόμου
Δ/Σ Αγκαθιάς
9.00-10.30
10.30-11.30
Μαΐ
31
Πα
Αγ. Βαρβάρα – Κέντρο Φιλοξενίας Προσφύγων«Αρματολού Κόκκινου»
Μαΐ 31 @ 11:00 – 14:00
Παρασκευή 31 ΜΑΙ Αγ. Βαρβάρα Κέντρο Φιλοξενίας Προσφύγων
«Αρματολού Κόκκινου»
11.00-14.00
Ιούν
6
Πε
Σταυρός – Καβάσιλα – Π. Σκυλίτσι – Καμποχώρι – Βρυσάκι – Νησί
Ιούν 6 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 6 ΙΟΥΝ Σταυρός
Καβάσιλα
Π. Σκυλίτσι
Καμποχώρι
Βρυσάκι
Νησί
Δ/Σ Σταυρού
Δ/Σ Καβάσιλας
Δ/Σ Π. Σκυλίτσι
Δ/Σ Καμποχωρίου
Δ/Σ Βρυσακίου
Δ/Σ Νησιού
9.00-10.00
10.15-11.00
11.15-11.30
11.30-12.00
12.00-12.30
12.30-13.00
Ιούν
7
Πα
Αγ. Μαρίνα – Επισκοπή – Τρίλοφος – Πατρίδα
Ιούν 7 @ 09:00 – 13:30
Παρασκευή 7 ΙΟΥΝ Αγ. Μαρίνα
Επισκοπή
Επίσκοπή
Τρίλοφος
Πατρίδα
Δ/Σ Αγ. Μαρίνας
Δ/Σ Επισκοπής
Γυμν. Επισκοπής
Δ/Σ Τριλόφου
Δ/Σ Πατρίδας
9.00-9.30
9.30-10.00
10.00-11.00
11.15-12.00
12.15-13.30
Ιούν
11
Τρ
Κορυφή – Τρίκαλα – Πλάτανος – Πρασινάδα – Κλειδί
Ιούν 11 @ 09:00 – 13:30
Τρίτη 11 ΙΟΥΝ Κορυφή
Τρίκαλα
Πλάτανος
Πρασινάδα
Κλειδί
Δ/Σ Κορυφής
Δ/Σ Τρικάλων
Δ/Σ Πλατάνου
Δ/Σ Πρασινάδας
Δ/Σ Κλειδίου
9.00-10.00
10.00-10.30
10.30-11.00
11.00-12.00
12.00-13.30
Ιούν
12
Τε
Βεργίνα – Παλατίτσια – Μελίκη – Νεόκαστρο – Π. Πρόδρομος – Αγκαθιά
Ιούν 12 @ 09:00 – 13:30
Τετάρτη 12 ΙΟΥΝ Βεργίνα
Παλατίτσια
Μελίκη
Νεόκαστρο
Π. Πρόδρομος
Αγκαθιά
Δ/Σ Βεργίνας
Δ/Σ Παλατιτσίων
1ο & 2ο Δ/Σ Μελίκης
Δ/Σ Νεοκάστρου
Δ/Σ Π. Προδρόμου
Δ/Σ Αγκαθιάς
9.00-10.00
10.00-10.30
10.30-11.30
11.30-12.00
12.00-12.30
12.30-13.30
Ιούν
13
Πε
Αγ. Γεώργιος – Μονόσπιτα
Ιούν 13 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 13 ΙΟΥΝ Αγ. Γεώργιος
Μονόσπιτα
Δ/Σ Αγ. Γεωργίου
Δ/Σ Μονοσπίτων
9.00-11.00
11.00-13.00
Ιούλ
23
Τρ
Ξηρολίβαδο
Ιούλ 23 @ 10:00 – 13:00
Τρίτη 23 Ιουλίου Ξηρολίβαδο Πολιτιστικός Όμιλος 10.00-13.00
Ιούλ
24
Τε
Λαζοχώρι
Ιούλ 24 @ 09:30 – 11:30
Τετάρτη 24 Ιουλίου Λαζοχώρι Ιδιωτική Ψυχιατρική Κλινική Βέροιας «Θεραπευτήριο Ασκληπιός» 9.30-11.30
Ιούλ
25
Πε
Φυτειά
Ιούλ 25 @ 18:30 – 20:30
Πέμπτη 25 Ιουλίου Φυτειά Πολιτιστικός Σύλλογος 6.30-8.30
απόγευμα
Ιούλ
26
Πα
Κουμαριά, Σέλι
Ιούλ 26 @ 10:00 – 14:00
Παρασκευή 26 Ιουλίου Κουμαριά
Σέλι
Παλιό Σχολείο
Τουριστικός Όμιλος
10.00-11.30
12.00-14.00
Αυγ
8
Πε
Ξηρολίβαδο
Αυγ 8 @ 10:00 – 13:00
Πέμπτη 8 Αυγούστου Ξηρολίβαδο Πολιτιστικός Όμιλος 10.00-13.00
Αυγ
20
Τρ
Κουμαριά, Σέλι
Αυγ 20 @ 10:00 – 14:00
Τρίτη 20 Αυγούστου Κουμαριά
Σέλι
Παλιό Σχολείο
Τουριστικός Όμιλος
10.00-11.30
12.00-14.00
Σεπ
3
Τρ
Φυτειά
Σεπ 3 @ 18:30 – 20:30
Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου Φυτειά Πολιτιστικός Σύλλογος 6.30-8.30
απόγευμα
Σεπ
4
Τε
Λαζοχώρι
Σεπ 4 @ 09:30 – 11:30
Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου Λαζοχώρι Ιδιωτική Ψυχιατρική Κλινική Βέροιας «Θεραπευτήριο Ασκληπιός» 9.30-11.30
Νοέ
5
Τρ
Νεόκαστρο-Παλατίτσια-Βεργίνα
Νοέ 5 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 5 ΝΟΕ

 

Νεόκαστρο

Παλατίτσια

Βεργίνα

Δ/Σ Νεοκάστρου

Δ/Σ Παλατιτσίων

Δ/Σ Βεργίνας

9.00-10.15

10.30-11.30

11.30-13.00

Νοέ
6
Τε
Μελίκη
Νοέ 6 @ 09:00 – 13:00
Τετάρτη 6 ΝΟΕ Μελίκη

Μελίκη

2ο Δ/Σ Μελίκης

1ο Δ/Σ Μελίκης

9.00-11.00

11.15-13.00

Νοέ
7
Πε
Καμποχώρι-Βρυσάκι-Νησί
Νοέ 7 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 7 ΝΟΕ

 

Καμποχώρι

Βρυσάκι

Νησί

Δ/Σ Καμποχωρίου

Δ/Σ Βρυσακίου

Δ/Σ Νησιού

9.00-10.00

10.00-11.00

11.15-13.00

Νοέ
12
Τρ
Σταυρός-Καβάσιλα -Π. Σκυλίτσι
Νοέ 12 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 12 ΝΟΕ

 

Σταυρός

Καβάσιλα

Π. Σκυλίτσι

Δ/Σ Σταυρού

Δ/Σ Καβάσιλας

Δ/Σ Π. Σκυλίτσι

9.00-10.00

10.15-11.00

11.15-13.00

Νοέ
13
Τε
Νεοχώρι-Λιανοβέργι
Νοέ 13 @ 09:30 – 13:00
Τετάρτη 13 ΝΟΕ Νεοχώρι

Λιανοβέργι

Δ/Σ Νεοχωρίου-Σχοινά

Δ/Σ Λιανοβεργίου-Αράχου

9.30-10.30

10.45-13.00

Νοέ
14
Πε
Αγ. Γεώργιος-Χαρίεσσα-Μονόσπιτα-Λαζοχώρι
Νοέ 14 @ 09:00 – 13:30
Πέμπτη 14 ΝΟΕ

 

Αγ. Γεώργιος

Χαρίεσσα

Μονόσπιτα

Λαζοχώρι

Δ/Σ Αγ. Γεωργίου

Δ/Σ Χαρίεσσας

Δ/Σ Μονοσπίτων

Ιδιωτική Ψυχιατρική Κλινική Βέροιας «Θεραπευτήριο Ασκληπιός»

9.00-10.00

10.00-11.00

11.15-12.00

12.15-13.30

Νοέ
15
Πα
Αγ. Μαρίνα-Τρίλοφος-Πατρίδα
Νοέ 15 @ 09:00 – 13:00
Παρασκευή 15 ΝΟΕ Αγ. Μαρίνα

Τρίλοφος

Πατρίδα

Δ/Σ Αγ. Μαρίνας

Δ/Σ Τριλόφου

Δ/Σ Πατρίδας

9.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

Νοέ
19
Τρ
Κορυφή-Πρασινάδα-Πλάτανος
Νοέ 19 @ 09:00 – 13:30
Τρίτη 19 ΝΟΕ

 

Κορυφή

Πρασινάδα

Πλάτανος

Δ/Σ Κορυφής

Δ/Σ Πρασινάδας

Δ/Σ Πλατάνου

9.00-11.00

11.15-12.00

12.00-13.30

Νοέ
20
Τε
Λουτρός-Επισκοπή-Κεφαλοχώρι-Ξεχασμένη
Νοέ 20 @ 09:00 – 13:00
Τετάρτη 20 ΝΟΕ

 

Λουτρός

Επισκοπή

Κεφαλοχώρι

Ξεχασμένη

Δ/Σ Λουτρού

Δ/Σ Επισκοπής

Δ/Σ Κεφαλοχωρίου

Δ/Σ Ξεχασμένης

9.00-10.30

10.40-11.20

11.30-12.00

12.15-13.00

Νοέ
21
Πε
Αγγελοχώρι-Πολυπλάτανος-Αρχάγγελος
Νοέ 21 @ 09:00 – 13:30
Πέμπτη 21 ΝΟΕ Αγγελοχώρι

Πολυπλάτανος

Αρχάγγελος

Δ/Σ Αγγελοχωρίου

Δ/Σ Πολυπλάτανου

Δ/Σ Αρχάγγελου

9.00-10.45

11.00-12.00

12.00-13.30

Νοέ
22
Πα
Κλειδί-Τρίκαλα
Νοέ 22 @ 09:30 – 13:30
Παρασκευή 22 ΝΟΕ Κλειδί

Τρίκαλα

Δ/Σ Κλειδίου

Δ/Σ Τρικάλων

9.30-11.00

11.15-13.30

Νοέ
26
Τρ
Π. Πρόδρομος-Αγκαθιά
Νοέ 26 @ 09:30 – 13:00
Τρίτη 26 ΝΟΕ

 

Π. Πρόδρομος

Αγκαθιά

Δ/Σ Π. Προδρόμου

Δ/Σ Αγκαθιάς

9.30-11.00

11.15-13.00

Νοέ
27
Τε
Ροδοχώρι-Μαρίνα Ναούσης-Επισκοπή Ναούσης
Νοέ 27 @ 09:00 – 13:30
Τετάρτη 27 ΝΟΕ

 

Ροδοχώρι

Μαρίνα Ναούσης

Επισκοπή Ν.

Επισκοπή Ν.

Δ/Σ Ροδοχωρίου

Δ/Σ Μαρίνας Ναούσης

Δ/Σ Επισκοπής Ναούσης

Γυμνάσιο Επισκοπής Ναούσης

9.00-10.00

10.30-11.30

11.30-12.30

12.30-13.30

2013 © Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Βέροιας