Μαρ
8
Πα
ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ στη Δημόσια Βιβλιοθήκη της Βέροιας
Μαρ 8 @ 10:00 – 13:00
Απρ
16
Τρ
Νεόκαστρο – Παλατίτσια – Βεργίνα
Απρ 16 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 16 ΑΠΡ Νεόκαστρο
Παλατίτσια
Βεργίνα
Δ/Σ Νεοκάστρου
Δ/Σ Παλατιτσίων
Δ/Σ Βεργίνας
9.00-10.15
10.30-11.30
11.30-13.00
Απρ
17
Τε
Καμποχώρι – Βρυσάκι – Νησί
Απρ 17 @ 09:00 – 13:00
Τετάρτη 17 ΑΠΡ Καμποχώρι
Βρυσάκι
Νησί
Δ/Σ Καμποχωρίου
Δ/Σ Βρυσακίου
Δ/Σ Νησιού
9.00-10.00
10.00-11.00
11.15-13.00
Απρ
18
Πε
Σταυρός – Καβάσιλα – Π. Σκυλίτσι
Απρ 18 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 18 ΑΠΡ Σταυρός
Καβάσιλα
Π. Σκυλίτσι
Δ/Σ Σταυρού
Δ/Σ Καβάσιλας
Δ/Σ Π. Σκυλίτσι
9.00-10.00
10.15-11.00
11.15-13.00
Μαΐ
14
Τρ
Αγ. Μαρίνα – Τρίλοφος – Πατρίδα
Μαΐ 14 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 14 ΜΑΙ Αγ. Μαρίνα
Τρίλοφος
Πατρίδα
Δ/Σ Αγ. Μαρίνας
Δ/Σ Τριλόφου
Δ/Σ Πατρίδας
9.00-10.00
10.00-11.00
11.15-13.00
Μαΐ
15
Τε
Μαρίνα – Επισκοπή – Επισκοπή
Μαΐ 15 @ 09:30 – 13:00
Τετάρτη 15 ΜΑΙ Μαρίνα
Επισκοπή
Επισκοπή
Δ/Σ Μαρίνας Ναούσης
Δ/Σ Επισκοπής Ναούσης
Γυμν. Επισκοπής
9.30-10.30
10.30-12.00
12.00-13.00
Μαΐ
16
Πε
Κλειδί – Τρίκαλα
Μαΐ 16 @ 09:30 – 13:30
Πέμπτη 16 ΜΑΙ Κλειδί
Τρίκαλα
Δ/Σ Κλειδίου
Δ/Σ Τρικάλων
9.30-11.00
11.15-13.30
Μαΐ
17
Πα
Νεοχώρι – Λιανοβέργι
Μαΐ 17 @ 09:30 – 13:00
Παρασκευή 17 ΜΑΙ Νεοχώρι
Λιανοβέργι
Δ/Σ Νεοχωρίου-Σχοινά
Δ/Σ Λιανοβεργίου-Αράχου
9.30-10.30
10.45-13.00
Μαΐ
21
Τρ
Μελίκη
Μαΐ 21 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 21 ΜΑΙ Μελίκη
Μελίκη
2ο Δ/Σ Μελίκης
1ο Δ/Σ Μελίκης
9.00-11.00
11.15-13.00
Μαΐ
22
Τε
Κορυφή – Πρασινάδα – Πλάτανος
Μαΐ 22 @ 09:00 – 13:30
Τετάρτη 22 ΜΑΙ Κορυφή
Πρασινάδα
Πλάτανος
Δ/Σ Κορυφής
Δ/Σ Πρασινάδας
Δ/Σ Πλατάνου
9.00-11.00
11.15-12.00
12.00-13.30
Μαΐ
23
Πε
Αγ. Γεώργιος – Χαρίεσσα – Μονόσπιτα
Μαΐ 23 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 23 ΜΑΙ Αγ. Γεώργιος
Χαρίεσσα
Μονόσπιτα
Δ/Σ Αγ. Γεωργίου
Δ/Σ Χαρίεσσας
Δ/Σ Μονοσπίτων
9.00-11.00
11.00-12.00
12.00-13.00
Μαΐ
28
Τρ
Λουτρός – Επισκοπή – Κεφαλοχώρι – Ξεχασμένη
Μαΐ 28 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 28 ΜΑΙ Λουτρός
Επισκοπή
Κεφαλοχώρι
Ξεχασμένη
Δ/Σ Λουτρού
Δ/Σ Επισκοπής
Δ/Σ Κεφαλοχωρίου
Δ/Σ Ξεχασμένης
9.00-10.30
10.40-11.20
11.30-12.00
12.15-13.00
Μαΐ
29
Τε
Νεόκαστρο – Παλατίτσια – Βεργίνα
Μαΐ 29 @ 09:00 – 13:00
Τετάρτη 29 ΜΑΙ Νεόκαστρο
Παλατίτσια
Βεργίνα
Δ/Σ Νεοκάστρου
Δ/Σ Παλατιτσίων
Δ/Σ Βεργίνας
9.00-10.15
10.30-11.30
11.30-13.00
Μαΐ
30
Πε
Π. Πρόδρομος – Αγκαθιά
Μαΐ 30 @ 09:00 – 11:30
Πέμπτη 30 ΜΑΙ Π. Πρόδρομος
Αγκαθιά
Δ/Σ Π. Προδρόμου
Δ/Σ Αγκαθιάς
9.00-10.30
10.30-11.30
Μαΐ
31
Πα
Αγ. Βαρβάρα – Κέντρο Φιλοξενίας Προσφύγων«Αρματολού Κόκκινου»
Μαΐ 31 @ 11:00 – 14:00
Παρασκευή 31 ΜΑΙ Αγ. Βαρβάρα Κέντρο Φιλοξενίας Προσφύγων
«Αρματολού Κόκκινου»
11.00-14.00
Ιούν
6
Πε
Σταυρός – Καβάσιλα – Π. Σκυλίτσι – Καμποχώρι – Βρυσάκι – Νησί
Ιούν 6 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 6 ΙΟΥΝ Σταυρός
Καβάσιλα
Π. Σκυλίτσι
Καμποχώρι
Βρυσάκι
Νησί
Δ/Σ Σταυρού
Δ/Σ Καβάσιλας
Δ/Σ Π. Σκυλίτσι
Δ/Σ Καμποχωρίου
Δ/Σ Βρυσακίου
Δ/Σ Νησιού
9.00-10.00
10.15-11.00
11.15-11.30
11.30-12.00
12.00-12.30
12.30-13.00
Ιούν
7
Πα
Αγ. Μαρίνα – Επισκοπή – Τρίλοφος – Πατρίδα
Ιούν 7 @ 09:00 – 13:30
Παρασκευή 7 ΙΟΥΝ Αγ. Μαρίνα
Επισκοπή
Επίσκοπή
Τρίλοφος
Πατρίδα
Δ/Σ Αγ. Μαρίνας
Δ/Σ Επισκοπής
Γυμν. Επισκοπής
Δ/Σ Τριλόφου
Δ/Σ Πατρίδας
9.00-9.30
9.30-10.00
10.00-11.00
11.15-12.00
12.15-13.30
Ιούν
11
Τρ
Κορυφή – Τρίκαλα – Πλάτανος – Πρασινάδα – Κλειδί
Ιούν 11 @ 09:00 – 13:30
Τρίτη 11 ΙΟΥΝ Κορυφή
Τρίκαλα
Πλάτανος
Πρασινάδα
Κλειδί
Δ/Σ Κορυφής
Δ/Σ Τρικάλων
Δ/Σ Πλατάνου
Δ/Σ Πρασινάδας
Δ/Σ Κλειδίου
9.00-10.00
10.00-10.30
10.30-11.00
11.00-12.00
12.00-13.30
Ιούν
12
Τε
Βεργίνα – Παλατίτσια – Μελίκη – Νεόκαστρο – Π. Πρόδρομος – Αγκαθιά
Ιούν 12 @ 09:00 – 13:30
Τετάρτη 12 ΙΟΥΝ Βεργίνα
Παλατίτσια
Μελίκη
Νεόκαστρο
Π. Πρόδρομος
Αγκαθιά
Δ/Σ Βεργίνας
Δ/Σ Παλατιτσίων
1ο & 2ο Δ/Σ Μελίκης
Δ/Σ Νεοκάστρου
Δ/Σ Π. Προδρόμου
Δ/Σ Αγκαθιάς
9.00-10.00
10.00-10.30
10.30-11.30
11.30-12.00
12.00-12.30
12.30-13.30
Ιούν
13
Πε
Αγ. Γεώργιος – Μονόσπιτα
Ιούν 13 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 13 ΙΟΥΝ Αγ. Γεώργιος
Μονόσπιτα
Δ/Σ Αγ. Γεωργίου
Δ/Σ Μονοσπίτων
9.00-11.00
11.00-13.00
Ιούλ
23
Τρ
Ξηρολίβαδο
Ιούλ 23 @ 10:00 – 13:00
Τρίτη 23 Ιουλίου Ξηρολίβαδο Πολιτιστικός Όμιλος 10.00-13.00
Ιούλ
24
Τε
Λαζοχώρι
Ιούλ 24 @ 09:30 – 11:30
Τετάρτη 24 Ιουλίου Λαζοχώρι Ιδιωτική Ψυχιατρική Κλινική Βέροιας «Θεραπευτήριο Ασκληπιός» 9.30-11.30
Ιούλ
25
Πε
Φυτειά
Ιούλ 25 @ 18:30 – 20:30
Πέμπτη 25 Ιουλίου Φυτειά Πολιτιστικός Σύλλογος 6.30-8.30
απόγευμα
Ιούλ
26
Πα
Κουμαριά, Σέλι
Ιούλ 26 @ 10:00 – 14:00
Παρασκευή 26 Ιουλίου Κουμαριά
Σέλι
Παλιό Σχολείο
Τουριστικός Όμιλος
10.00-11.30
12.00-14.00
Αυγ
8
Πε
Ξηρολίβαδο
Αυγ 8 @ 10:00 – 13:00
Πέμπτη 8 Αυγούστου Ξηρολίβαδο Πολιτιστικός Όμιλος 10.00-13.00
Αυγ
20
Τρ
Κουμαριά, Σέλι
Αυγ 20 @ 10:00 – 14:00
Τρίτη 20 Αυγούστου Κουμαριά
Σέλι
Παλιό Σχολείο
Τουριστικός Όμιλος
10.00-11.30
12.00-14.00
Σεπ
3
Τρ
Φυτειά
Σεπ 3 @ 18:30 – 20:30
Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου Φυτειά Πολιτιστικός Σύλλογος 6.30-8.30
απόγευμα
Σεπ
4
Τε
Λαζοχώρι
Σεπ 4 @ 09:30 – 11:30
Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου Λαζοχώρι Ιδιωτική Ψυχιατρική Κλινική Βέροιας «Θεραπευτήριο Ασκληπιός» 9.30-11.30
Νοέ
5
Τρ
Νεόκαστρο-Παλατίτσια-Βεργίνα
Νοέ 5 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 5 ΝΟΕ

 

Νεόκαστρο

Παλατίτσια

Βεργίνα

Δ/Σ Νεοκάστρου

Δ/Σ Παλατιτσίων

Δ/Σ Βεργίνας

9.00-10.15

10.30-11.30

11.30-13.00

Νοέ
6
Τε
Μελίκη
Νοέ 6 @ 09:00 – 13:00
Τετάρτη 6 ΝΟΕ Μελίκη

Μελίκη

2ο Δ/Σ Μελίκης

1ο Δ/Σ Μελίκης

9.00-11.00

11.15-13.00

Νοέ
7
Πε
Καμποχώρι-Βρυσάκι-Νησί
Νοέ 7 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 7 ΝΟΕ

 

Καμποχώρι

Βρυσάκι

Νησί

Δ/Σ Καμποχωρίου

Δ/Σ Βρυσακίου

Δ/Σ Νησιού

9.00-10.00

10.00-11.00

11.15-13.00

Νοέ
12
Τρ
Σταυρός-Καβάσιλα -Π. Σκυλίτσι
Νοέ 12 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 12 ΝΟΕ

 

Σταυρός

Καβάσιλα

Π. Σκυλίτσι

Δ/Σ Σταυρού

Δ/Σ Καβάσιλας

Δ/Σ Π. Σκυλίτσι

9.00-10.00

10.15-11.00

11.15-13.00

Νοέ
13
Τε
Νεοχώρι-Λιανοβέργι
Νοέ 13 @ 09:30 – 13:00
Τετάρτη 13 ΝΟΕ Νεοχώρι

Λιανοβέργι

Δ/Σ Νεοχωρίου-Σχοινά

Δ/Σ Λιανοβεργίου-Αράχου

9.30-10.30

10.45-13.00

Νοέ
14
Πε
Αγ. Γεώργιος-Χαρίεσσα-Μονόσπιτα-Λαζοχώρι
Νοέ 14 @ 09:00 – 13:30
Πέμπτη 14 ΝΟΕ

 

Αγ. Γεώργιος

Χαρίεσσα

Μονόσπιτα

Λαζοχώρι

Δ/Σ Αγ. Γεωργίου

Δ/Σ Χαρίεσσας

Δ/Σ Μονοσπίτων

Ιδιωτική Ψυχιατρική Κλινική Βέροιας «Θεραπευτήριο Ασκληπιός»

9.00-10.00

10.00-11.00

11.15-12.00

12.15-13.30

Νοέ
19
Τρ
Αγ. Μαρίνα-Τρίλοφος-Πατρίδα
Νοέ 19 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 19 ΝΟΕ  Αγ. Μαρίνα

Τρίλοφος

Πατρίδα

Δ/Σ Αγ. Μαρίνας

Δ/Σ Τριλόφου

Δ/Σ Πατρίδας

9.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

Νοέ
20
Τε
Κορυφή-Πρασινάδα-Πλάτανος
Νοέ 20 @ 09:00 – 13:30
Τετάρτη 20 ΝΟΕ  Κορυφή

Πρασινάδα

Πλάτανος

Δ/Σ Κορυφής

Δ/Σ Πρασινάδας

Δ/Σ Πλατάνου

9.00-11.00

11.15-12.00

12.00-13.30

Νοέ
21
Πε
Λουτρός-Επισκοπή-Κεφαλοχώρι-Ξεχασμένη
Νοέ 21 @ 09:00 – 13:00
Παρασκευή 21 ΝΟΕ  Λουτρός

Επισκοπή

Κεφαλοχώρι

Ξεχασμένη

Δ/Σ Λουτρού

Δ/Σ Επισκοπής

Δ/Σ Κεφαλοχωρίου

Δ/Σ Ξεχασμένης

9.00-10.30

10.40-11.20

11.30-12.00

12.15-13.00

Νοέ
22
Πα
Η Βιβλιοθήκη συμμετέχει στο φετινό ετήσιο συνέδριο για τα Μουσεία “Το Μουσείο Μου”
Νοέ 22 όλη την ημέρα

Το συνέδριο διοργανώνουν o Μητροπολιτικός Οργανισμός Μουσείων Εικαστικών Τεχνών Θεσσαλονίκης, το Μουσείο Μπενάκη, το Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης, το Γενικό Προξενείο των Η.Π.Α. στη Θεσσαλονίκη, και το British Council. Στο συνέδριο θα συμμετέχουν ομιλητές από την Βρετανία, την Γερμανία, την Ελλάδα και τις Ηνωμένες Πολιτείες Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα εδώ.  Θα χαρούμε να σας δούμε.

www.thecomuseum.org

Αγγελοχώρι-Πολυπλάτανος-Αρχάγγελος
Νοέ 22 @ 09:00 – 13:30
Πέμπτη 22 ΝΟΕ Αγγελοχώρι

Πολυπλάτανος

Αρχάγγελος

Δ/Σ Αγγελοχωρίου

Δ/Σ Πολυπλάτανου

Δ/Σ Αρχάγγελου

9.00-10.45

11.00-12.00

12.00-13.30

Νοέ
25
Δε
Κράτηση Μέλους
Νοέ 25 @ 10:45 – 12:45
Νοέ
26
Τρ
Κλειδί-Τρίκαλα
Νοέ 26 @ 09:30 – 13:30
Τρίτη 26 ΝΟΕ  Κλειδί

Τρίκαλα

Δ/Σ Κλειδίου

Δ/Σ Τρικάλων

9.30-11.00

11.15-13.30

Νοέ
28
Πε
Ροδοχώρι-Μαρίνα Ναούσης-Επισκοπή Ναούσης
Νοέ 28 @ 09:00 – 13:30
Πέμπτη 28 ΝΟΕ 

 

 

Ροδοχώρι

Μαρίνα Ναούσης

Επισκοπή Ν.

Επισκοπή Ν.

Δ/Σ Ροδοχωρίου

Δ/Σ Μαρίνας Ναούσης

Δ/Σ Επισκοπής Ναούσης

Γυμνάσιο Επισκοπής Ναούσης

9.00-10.00

10.30-11.30

11.30-12.30

12.30-13.30

Νοέ
29
Πα
Π. Πρόδρομος-Αγκαθιά
Νοέ 29 @ 09:30 – 13:00
Τετάρτη 29 ΝΟΕ 

 

Π. Πρόδρομος

Αγκαθιά

Δ/Σ Π. Προδρόμου

Δ/Σ Αγκαθιάς

9.30-11.00

11.15-13.00

Δεκ
3
Τρ
Καμποχώρι-Βρυσάκι-Νησί
Δεκ 3 @ 09:00
Τρίτη 3 ΔΕΚ

 

Καμποχώρι

Βρυσάκι

Νησί

Δ/Σ Καμποχωρίου

Δ/Σ Βρυσακίου

Δ/Σ Νησιού

9.00-10.00

10.00-11.00

11.15-13.00

Δεκ
4
Τε
Κορυφή-Πρασινάδα-Πλάτανος
Δεκ 4 @ 09:00 – 13:30
Τετάρτη 4 ΔΕΚ

 

 

Κορυφή

Πρασινάδα

Πλάτανος

Δ/Σ Κορυφής

Δ/Σ Πρασινάδας

Δ/Σ Πλατάνου

9.00-11.00

11.15-12.00

12.00-13.30

Δεκ
5
Πε
Νεόκαστρο – Παλατίτσια – Βεργίνα
Δεκ 5 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 5 ΔΕΚ Νεόκαστρο

Παλατίτσια

Βεργίνα

Δ/Σ Νεοκάστρου

Δ/Σ Παλατιτσίων

Δ/Σ Βεργίνας

9.00-10.15

10.30-11.30

11.30-13.00

Δεκ
6
Πα
Μελίκη – Μελίκη
Δεκ 6 @ 09:00 – 13:00
Παρασκευή 6 ΔΕΚ

 

Μελίκη

Μελίκη

2ο Δ/Σ Μελίκης

1ο Δ/Σ Μελίκης

9.00-11.00

11.15-13.00

Δεκ
10
Τρ
Νεοχώρι – Λιανοβέργι
Δεκ 10 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 10 ΔΕΚ Νεοχώρι

Λιανοβέργι

Δ/Σ Νεοχωρίου-Σχοινά

Δ/Σ Λιανοβεργίου-Αράχου

9.30-10.30

10.45-13.00

Δεκ
11
Τε
Αγ. Γεώργιος – Χαρίεσσα – Μονόσπιτα – Λαζοχώρι
Δεκ 11 @ 09:00 – 13:00
Τετάρτη 11 ΔΕΚ

 

Αγ. Γεώργιος

Χαρίεσσα

Μονόσπιτα

Λαζοχώρι

Δ/Σ Αγ. Γεωργίου

Δ/Σ Χαρίεσσας

Δ/Σ Μονοσπίτων

Ιδιωτική Ψυχιατρική Κλινική Βέροιας «Θεραπευτήριο Ασκληπιός»

9.00-10.00

10.00-11.00

11.15-12.00

12.15-13.30

Δεκ
12
Πε
Αγ. Μαρίνα – Τρίλοφος – Πατρίδα
Δεκ 12 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 12 ΔΕΚ Αγ. Μαρίνα

Τρίλοφος

Πατρίδα

Δ/Σ Αγ. Μαρίνας

Δ/Σ Τριλόφου

Δ/Σ Πατρίδας

9.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

2013 © Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Βέροιας