Κυ Δε Τρ Τε Πε Πα Σα
1
2
3
4
5
Νεόκαστρο-Παλατίτσια-Βεργίνα 09:00
Νεόκαστρο-Παλατίτσια-Βεργίνα
Νοέ 5 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 5 ΝΟΕ   Νεόκαστρο Παλατίτσια Βεργίνα Δ/Σ Νεοκάστρου Δ/Σ Παλατιτσίων Δ/Σ Βεργίνας 9.00-10.15 10.30-11.30 11.30-13.00
6
Μελίκη 09:00
Μελίκη
Νοέ 6 @ 09:00 – 13:00
Τετάρτη 6 ΝΟΕ Μελίκη Μελίκη 2ο Δ/Σ Μελίκης 1ο Δ/Σ Μελίκης 9.00-11.00 11.15-13.00
7
Καμποχώρι-Βρυσάκι-Νησί 09:00
Καμποχώρι-Βρυσάκι-Νησί
Νοέ 7 @ 09:00 – 13:00
Πέμπτη 7 ΝΟΕ   Καμποχώρι Βρυσάκι Νησί Δ/Σ Καμποχωρίου Δ/Σ Βρυσακίου Δ/Σ Νησιού 9.00-10.00 10.00-11.00 11.15-13.00
8
9
10
11
12
Σταυρός-Καβάσιλα -Π. Σκυλίτσι 09:00
Σταυρός-Καβάσιλα -Π. Σκυλίτσι
Νοέ 12 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 12 ΝΟΕ   Σταυρός Καβάσιλα Π. Σκυλίτσι Δ/Σ Σταυρού Δ/Σ Καβάσιλας Δ/Σ Π. Σκυλίτσι 9.00-10.00 10.15-11.00 11.15-13.00
13
Νεοχώρι-Λιανοβέργι 09:30
Νεοχώρι-Λιανοβέργι
Νοέ 13 @ 09:30 – 13:00
Τετάρτη 13 ΝΟΕ Νεοχώρι Λιανοβέργι Δ/Σ Νεοχωρίου-Σχοινά Δ/Σ Λιανοβεργίου-Αράχου 9.30-10.30 10.45-13.00
14
Αγ. Γεώργιος-Χαρίεσσα-Μονόσπιτα-Λαζοχώρι 09:00
Αγ. Γεώργιος-Χαρίεσσα-Μονόσπιτα-Λαζοχώρι
Νοέ 14 @ 09:00 – 13:30
Πέμπτη 14 ΝΟΕ   Αγ. Γεώργιος Χαρίεσσα Μονόσπιτα Λαζοχώρι Δ/Σ Αγ. Γεωργίου Δ/Σ Χαρίεσσας Δ/Σ Μονοσπίτων Ιδιωτική Ψυχιατρική Κλινική Βέροιας «Θεραπευτήριο Ασκληπιός» 9.00-10.00 10.00-11.00 11.15-12.00...
15
16
17
18
19
Αγ. Μαρίνα-Τρίλοφος-Πατρίδα 09:00
Αγ. Μαρίνα-Τρίλοφος-Πατρίδα
Νοέ 19 @ 09:00 – 13:00
Τρίτη 19 ΝΟΕ  Αγ. Μαρίνα Τρίλοφος Πατρίδα Δ/Σ Αγ. Μαρίνας Δ/Σ Τριλόφου Δ/Σ Πατρίδας 9.00-11.00 11.00-12.00 12.00-13.00
20
Κορυφή-Πρασινάδα-Πλάτανος 09:00
Κορυφή-Πρασινάδα-Πλάτανος
Νοέ 20 @ 09:00 – 13:30
Τετάρτη 20 ΝΟΕ  Κορυφή Πρασινάδα Πλάτανος Δ/Σ Κορυφής Δ/Σ Πρασινάδας Δ/Σ Πλατάνου 9.00-11.00 11.15-12.00 12.00-13.30
21
Λουτρός-Επισκοπή-Κεφαλοχώρι-Ξεχασμένη 09:00
Λουτρός-Επισκοπή-Κεφαλοχώρι-Ξεχασμένη
Νοέ 21 @ 09:00 – 13:00
Παρασκευή 21 ΝΟΕ  Λουτρός Επισκοπή Κεφαλοχώρι Ξεχασμένη Δ/Σ Λουτρού Δ/Σ Επισκοπής Δ/Σ Κεφαλοχωρίου Δ/Σ Ξεχασμένης 9.00-10.30 10.40-11.20 11.30-12.00 12.15-13.00
22
Αγγελοχώρι-Πολυπλάτανος-Αρχάγγελος 09:00
Αγγελοχώρι-Πολυπλάτανος-Αρχάγγελος
Νοέ 22 @ 09:00 – 13:30
Πέμπτη 22 ΝΟΕ Αγγελοχώρι Πολυπλάτανος Αρχάγγελος Δ/Σ Αγγελοχωρίου Δ/Σ Πολυπλάτανου Δ/Σ Αρχάγγελου 9.00-10.45 11.00-12.00 12.00-13.30
24
25
26
Κλειδί-Τρίκαλα 09:30
Κλειδί-Τρίκαλα
Νοέ 26 @ 09:30 – 13:30
Τρίτη 26 ΝΟΕ  Κλειδί Τρίκαλα Δ/Σ Κλειδίου Δ/Σ Τρικάλων 9.30-11.00 11.15-13.30
27
28
Π. Πρόδρομος-Αγκαθιά 09:30
Π. Πρόδρομος-Αγκαθιά
Νοέ 28 @ 09:30 – 13:00
Τετάρτη 28 ΝΟΕ    Π. Πρόδρομος Αγκαθιά Δ/Σ Π. Προδρόμου Δ/Σ Αγκαθιάς 9.30-11.00 11.15-13.00
29
Ροδοχώρι-Μαρίνα Ναούσης-Επισκοπή Ναούσης 09:00
Ροδοχώρι-Μαρίνα Ναούσης-Επισκοπή Ναούσης
Νοέ 29 @ 09:00 – 13:30
Πέμπτη 29 ΝΟΕ      Ροδοχώρι Μαρίνα Ναούσης Επισκοπή Ν. Επισκοπή Ν. Δ/Σ Ροδοχωρίου Δ/Σ Μαρίνας Ναούσης Δ/Σ Επισκοπής Ναούσης Γυμνάσιο Επισκοπής Ναούσης 9.00-10.00 10.30-11.30...
30
2013 © Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Βέροιας